• Advocaten

Onze advocaten

Mr. Harry Hendrickx

studeerde rechten aan de KU Leuven en is advocaat sedert 1972. Sinds 1995 combineert hij de advocatuur met het burgemeesterschap van de gemeente Malle. Mr. Harry Hendrickx is vennoot-bestuurder van de CVBA Hendrickx &Schryvers Advocaten.

harry.hendrickx@hsadvocaten.be

Mr. Peter Schryvers

studeerde rechten aan de KU Leuven en is advocaat sinds 1987. Hij is tevens plaatsvervangend rechter in het Vredegerecht van het kanton Zandhoven. Het bijkantoor van mr. Peter Schryvers is gevestigd aan de Langebaan 36 te Zoersel. Hij is vennoot-bestuurder van de CVBA Hendrickx &Schryvers Advocaten.

peter.schryvers@hsadvocaten.be

Mr. Geert Vrints

studeerde rechten en notariaat aan de KU Leuven en is advocaat sinds 1982. Hij is tevens juridisch adviseur van de Brandweervereniging Vlaanderen. Het bijkantoor van mr. Geert Vrints is gevestigd aan de Henningenlaan 60 te Wuustwezel. Hij is vennoot van de CVBA Hendrickx &Schryvers Advocaten.

geert.vrints@hsadvocaten.be

Mr. Griet Hendrickx

studeerde rechten aan de KU Leuven en behaalde tevens een bijzondere licentie in het verzekeringsrecht aan de ULB. Zij is advocaat sinds 1998. Zij is vennoot van de CVBA Hendrickx &Schryvers Advocaten.

griet.hendrickx@hsadvocaten.be

Mr. Inne Verreet

studeerde rechten aan de Universiteit Antwerpen en is advocaat sinds 2009. Zij is vennoot van de CVBA Hendrickx &Schryvers Advocaten.

inne.verreet@hsadvocaten.be

Mr. Karen Van Erck

studeerde rechten aan de Universiteit Antwerpen en aan de North West University Potchefstroom (Zuid-Afrika) en is advocaat sinds 2009. Zij is vennoot van de CVBA Hendrickx &Schryvers Advocaten.

karen.van.erck@hsadvocaten.be

Mr. Elke Van Camp

studeerde rechten aan de Universiteit Antwerpen en behaalde tevens een master na master in het ondernemingsrecht en het fiscaal recht.
Zij is advocaat sinds 2015.

elke.van.camp@hsadvocaten.be
Meer informatie nodig? Maak telefonisch een afspraak.

Meer informatie nodig?

Maak telefonisch een afspraak.

Contactgegevens